Sylvania Ontladingslampen Hsi-SX britelux co 400W 120V 4300K helder e40 - 0020774
Artikelnummer: 26672497 | Fabrikantnummer: 0020774 | EAN: 5410288207742
Het productnummer van de fabrikant is 0020774. Het EAN nummer is 5410288207742. Het interne artikelnummer is 26672497.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Ontladingslampen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Kleur | Wit |
| Lampvermogen | 400 W |
| Kleurtemperatuur | 4300 K |
| Diameter | 120 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Voet | E40 |
| Totale lengte | 290 mm |
| Lampvorm | Ellips |
| Brandstand | Willekeurig |
| Gesloten armatuur noodzakelijk | Nee |
| Bruiningslamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Materiaal ontladingsbuis | Kwarts |
| UV-bescherming | Nee |
| Lichtstroom | 42000 lm |
| Lampspanning | 120 - 120 V |
| Specifieke lichtstroom lamp | 96 lm/W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 468 kWh |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Model | Helder |
| Lichtkleur | |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672497
Fabrikantnummer: 0020774
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.