Sylvania Ontladingslampen HSL Super comfort 400W diffuus e40 - 0020893
Artikelnummer: 26672512 | Fabrikantnummer: 0020893 | EAN: 5410288208930
Het productnummer van de fabrikant is 0020893. Het EAN nummer is 5410288208930. Het interne artikelnummer is 26672512.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk kwikdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Ontladingslampen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 400 W |
| Kleurweergave-index | 40-59 |
| Kleurtemperatuur | 3800 K |
| Voet | E40 |
| Diameter | 122 mm |
| Lampvorm | Ellips |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Brandstand | Willekeurig |
| Totale lengte | 292 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 29000 h |
| Lichtstroom | 24000 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 62 lm/W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | kWh |
| Lampspanning | - V |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672512
Fabrikantnummer: 0020893
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.