Sylvania Ontladingslampen SHP-T standard 400W 100V 2050K helder e40 - 0020485
Artikelnummer: 26672466 | Fabrikantnummer: 0020485 | EAN: 5410288204857
Het productnummer van de fabrikant is 0020485. Het EAN nummer is 5410288204857. Het interne artikelnummer is 26672466.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Ontladingslampen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 400 W |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Diameter | 48 mm |
| Voet | E40 |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Aantal ontladingsbuizen | 1 |
| Vervanger voor kwiklamp | Nee |
| Kwikvrij | Nee |
| Assimilatieverlichting | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2050 K |
| Totale lengte | 292 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 24000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 440 kWh |
| Specifieke lichtstroom lamp | 129 lm/W |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lichtstroom | 48000 lm |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672466
Fabrikantnummer: 0020485
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.