Sylvania Panel Ip66 R safety cable - 0042020
Artikelnummer: 26736341 | Fabrikantnummer: 0042020 | EAN: 5410288420202
Het productnummer van de fabrikant is 0042020. Het EAN nummer is 5410288420202. Het interne artikelnummer is 26736341.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Hoogte | 0 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Diameter | 0 mm |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Armaturen |
Artikelnummer: 26736337
Fabrikantnummer: 0042019
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over Sylvania