Sylvania Par56 led-lamp schroefklem 12W 300LM - 0060540
Artikelnummer: 22348360 | Fabrikantnummer: 0060540 | EAN: 5410288605401
Het productnummer van de fabrikant is 0060540. Het EAN nummer is 5410288605401. Het interne artikelnummer is 22348360.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
PAR56 LED
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Lengte | 0 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Diameter | 0 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Kleur | RGB |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 0 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 0 - 0 V |
| Filament lamp | Nee |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Kleurtemperatuur | 0 - 0 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Vermogensfactor | 1 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Voet | Schroefklem |
| Lichtstroom | 0 - 0 lm |
| Stralingshoek | 40 - 40 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 0 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 22348360
Fabrikantnummer: 0060540
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.