Sylvania Profile Corner Surface 27 Profile Corner surface 27 G/U 1M anodised - 0022594
Artikelnummer: 26641968 | Fabrikantnummer: 0022594 | EAN: 5410288225944
Het productnummer van de fabrikant is 0022594. Het EAN nummer is 5410288225944. Het interne artikelnummer is 26641968.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Profile Corner Surface 27
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 1000 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Breedte | 34 mm |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Overig |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26641968
Fabrikantnummer: 0022594
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.