Sylvania Start flex retail toebehoor verlichting profiel ho oppervlak 16 ruw 22604 aluminium 2000x21x4mm zilver - 0022604
Artikelnummer: 22688909 | Fabrikantnummer: 0022604 | EAN: 5410288226040
Het productnummer van de fabrikant is 0022604. Het EAN nummer is 5410288226040. Het interne artikelnummer is 22688909.
Profiel HO opbouw 16 (20x4) ruw aluminium 2m
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Profile HO Surface 16
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
| Breedte | 21 mm |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 2000 mm |
| Hoogte | 4 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania Start flex ledstrip 830 3000K 5000MM 68114
Artikelnummer: 22699011
Fabrikantnummer: 0068114
Sylvania Start flex ledstrip 830 3000K 5000MM 68118
Artikelnummer: 22699013
Fabrikantnummer: 0068118
Sylvania Start flex ledstrip 840 4000K 5000MM 68119
Artikelnummer: 22699014
Fabrikantnummer: 0068119
Sylvania Start flex ledstrip 830 3000K 5000MM 68127
Artikelnummer: 22699017
Fabrikantnummer: 0068127
Sylvania Flex pro ip20 2500LM 940
Artikelnummer: 23387546
Fabrikantnummer: 0068169
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 22688909
Fabrikantnummer: 0022604