Sylvania Quantum UGR19 1200x300 Quantum 1200 4500LM 840 ssa03 - 0044651
Artikelnummer: 25662987 | Fabrikantnummer: 0044651 | EAN: 5410288446516
Het productnummer van de fabrikant is 0044651. Het EAN nummer is 5410288446516. Het interne artikelnummer is 25662987.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Quantum UGR19 1200x300
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 295 mm |
| Lengte | 1195 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Inbouwhoogte/diepte | 85 mm |
| Slagvastheid | IK03 |
| Hoogte/diepte | 35 mm |
| Inbouwlengte | 1200 mm |
| Inbouwbreedte | 300 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Max. systeemvermogen | 28 W |
| Met aanwezigheidsmelder | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Dimming fabrikantspecifiek | Ja |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.75 - 2.5 mm² |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Bediening via Bluetooth | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 120000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 25 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 15 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Nom. stroom | 129.6 - 141.4 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 4500 - 4500 lm |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 10 % |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 15 |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lengte snoer | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 161 - 161 lm/W |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania ECO PANEL MOUNT CLIPS 4ST
Artikelnummer: 23238848
Fabrikantnummer: 0047046
Sylvania MOUNT KIT 1200X300X70
Artikelnummer: 22822478
Fabrikantnummer: 0047198
Sylvania Noodunit FL panel & downlight 6V-55V
Artikelnummer: 23274725
Fabrikantnummer: 0046600
Sylvania Emergency pack dali 6V-55V
Artikelnummer: 23387370
Fabrikantnummer: 0046601
Sylvania Suspension kit Start Panel pendel kit
Artikelnummer: 24169510
Fabrikantnummer: 0047547
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 25662987
Fabrikantnummer: 0044651