Sylvania Quantum1200 5800LM 840 dali - 0048129
Artikelnummer: 26639117 | Fabrikantnummer: 0048129 | EAN: 5410288481296
Het productnummer van de fabrikant is 0048129. Het EAN nummer is 5410288481296. Het interne artikelnummer is 26639117.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Breedte | 595 mm |
| Inbouwbreedte | 595 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Inbouwlengte | 1195 mm |
| Lengte | 1195 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Slagvastheid | IK03 |
| Hoogte/diepte | 35 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Kabel |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Inbouwhoogte/diepte | 35 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Max. systeemvermogen | 33 W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1.5 - 2.5 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 59 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 59 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Nom. stroom | 152.8 - 166.7 mA |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 37 |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 15 % |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 5800 - 5800 lm |
| Lengte snoer | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 176 - 176 lm/W |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania Quantum UGR19 1200x600 Quantum 1200 dali 6000 840
Artikelnummer: 24095573
Fabrikantnummer: 0044647
Sylvania Suspension kit Start Panel pendel kit
Artikelnummer: 24169510
Fabrikantnummer: 0047547
Sylvania Ceiling surface mounting frame Opbouw Kit 1200x600
Artikelnummer: 25700406
Fabrikantnummer: 0044616
Sylvania Emergency Packs LSFP Empk DST 6-54 lfepo 3W3HR
Artikelnummer: 26567776
Fabrikantnummer: 9146603
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over Sylvania