Sylvania Rail & Trunk System - Accessory RTS MW sensor module 1.5M 15M - 0042629
Artikelnummer: 23540662 | Fabrikantnummer: 0042629 | EAN: 5410288426297
Het productnummer van de fabrikant is 0042629. Het EAN nummer is 5410288426297. Het interne artikelnummer is 23540662.
| Klasse |
Lichtregelsysteemcomponent
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Rail & Trunk System - Accessory
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 0 mm |
| Hoogte | 0 mm |
| Diepte | 0 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën |
Lichtregelapparatuur
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 23540662
Fabrikantnummer: 0042629
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.