Sylvania RANA LED Recessed 600 - SylSmart SS Rana Led R 600 lo TW louv SSC - 0052690
Artikelnummer: 23540716 | Fabrikantnummer: 0052690 | EAN: 5410288526904
Het productnummer van de fabrikant is 0052690. Het EAN nummer is 5410288526904. Het interne artikelnummer is 23540716.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
RANA LED Recessed 600 - SylSmart SS
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Rasteruitvoering | Mat |
| Slagvastheid | IK07 |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Lichtkleur | Meerkleurig |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Breedte | 595 mm |
| Lengte | 595 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 60 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Inbouwhoogte/diepte | 120 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. systeemvermogen | 32 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 60000 h |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Dimming fabrikantspecifiek | Ja |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Vermogensfactor | 0.97 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 2.5 - 2.5 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Ja |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 6000 K |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 - 0 °C |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 22 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 36 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Nom. stroom | 137.5 - 150 mA |
| Compatible met Casambi | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Lichtkleur regelbaar | Traploos |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 91 - 91 lm/W |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 10 % |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2900 - 2900 lm |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 21 |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 23540716
Fabrikantnummer: 0052690