Sylvania RANA Linear Surface&Suspended - Lou Rana Linear S NW lo+pri W em - 0051270
Artikelnummer: 26698121 | Fabrikantnummer: 0051270 | EAN: 5410288512709
Het productnummer van de fabrikant is 0051270. Het EAN nummer is 5410288512709. Het interne artikelnummer is 26698121.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
RANA Linear Surface&Suspended - Lou
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Rasteruitvoering | Mat |
| Slagvastheid | IK07 |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Lengte | 1150 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Lichtkleur | Wit |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Breedte | 87 mm |
| Hoogte/diepte | 87 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Aansluitwijze | Kabel |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Stralingshoek | Vrijstralend/diffuus |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Max. systeemvermogen | 31 W |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 60000 h |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 2.5 - 2.5 mm² |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 5 - 30 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 45 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 27 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Nom. stroom | 136 - 148.3 mA |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 20 % |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 28 |
| Lengte snoer | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 101.93 - 101.93 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3160 - 3160 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania Rana linear in-line bevestigings kit ip20 51294
Artikelnummer: 20364915
Fabrikantnummer: 0051294
Sylvania Rana linear draagprofiel lichtlijnsysteem ophanging + voeding transparant 5-ader ip20 51293
Artikelnummer: 20415121
Fabrikantnummer: 0051293
Sylvania Rana linear doorvoerbedrading 1350MM 5-ader 250MM ip20 51297
Artikelnummer: 20415122
Fabrikantnummer: 0051297
Sylvania Rana linear draagprofiel lichtlijnsysteem ophanging + voeding 5-ader ip20 51292
Artikelnummer: 20415125
Fabrikantnummer: 0051292
Sylvania Rana linear 2 X suspensie kabels kit 1 lum ip20 51315
Artikelnummer: 22348008
Fabrikantnummer: 0051315
Sylvania Rana draagprofiel lichtlijnsysteem linear in-line Y kit + TW 3-ader ip20 51316
Artikelnummer: 22348009
Fabrikantnummer: 0051316
Sylvania Rana draagprofiel lichtlijnsysteem linear in-line Y kit + TW 5-ader ip20 51317
Artikelnummer: 22348010
Fabrikantnummer: 0051317
Sylvania Rana draagprofiel lichtlijnsysteem linear in-line kit + TW 5-ader ip20 51319
Artikelnummer: 22348012
Fabrikantnummer: 0051319
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26698121
Fabrikantnummer: 0051270
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.