Sylvania RD P RT es50 360 830 36 SL - 0031921
Artikelnummer: 26639081 | Fabrikantnummer: 0031921 | EAN: 5410288319216
Het productnummer van de fabrikant is 0031921. Het EAN nummer is 5410288319216. Het interne artikelnummer is 26639081.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Diameter | 50 mm |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | GU10 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 2 kWh |
| Lichtsterkte | 750 cd |
| Lengte | 54 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 0 - 0 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Vermogensfactor | 0.4 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtstroom | 360 - 360 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 360 lm |
| Stralingshoek | 36 - 36 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 180 lm/W |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania RefLED Platinum Retro ES50 Refled RT 2W es50 360LM 830 SL
Artikelnummer: 23890038
Fabrikantnummer: 0030371
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over Sylvania