Sylvania RD P RT es50 360 dim 830 36 SL - 0031925
Artikelnummer: 26639083 | Fabrikantnummer: 0031925 | EAN: 5410288319254
Het productnummer van de fabrikant is 0031925. Het EAN nummer is 5410288319254. Het interne artikelnummer is 26639083.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Diameter | 50 mm |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | GU10 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 2 kWh |
| Lichtsterkte | 750 cd |
| Lengte | 54 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 0 - 0 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtstroom | 360 - 360 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 360 lm |
| Stralingshoek | 36 - 36 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 180 lm/W |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania RefLED Platinum Retro ES50 Refled RT 2,2W es50 dim 830 SL
Artikelnummer: 23890041
Fabrikantnummer: 0030370
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over Sylvania