Sylvania Refled led-lamp gu10 6W reflector 830 3000K 380LM dimbaar - 0027440
Artikelnummer: 20319271 | Fabrikantnummer: 0027440 | EAN: 5410288274409
Het productnummer van de fabrikant is 0027440. Het EAN nummer is 5410288274409. Het interne artikelnummer is 20319271.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
RefLED ES50 DIMMABLE
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 50 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Voet | GU10 |
| Lengte | 54 mm |
| Lichtsterkte | 950 cd |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 69 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 345 - 345 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 345 lm |
| Nom. stroom | 43.5 - 43.5 mA |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 20319271
Fabrikantnummer: 0027440
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.