Sylvania Refled Retro MR11 V2 345LM 830 - 0031831
Artikelnummer: 26639076 | Fabrikantnummer: 0031831 | EAN: 5410288318318
Het productnummer van de fabrikant is 0031831. Het EAN nummer is 5410288318318. Het interne artikelnummer is 26639076.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lichtsterkte | 600 cd |
| Voet | GU4 |
| Lengte | 38 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 86 lm/W |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 0 - 0 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 345 - 345 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 36 - 36 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 345 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over Sylvania