Sylvania Retail, Museum & Display Global Trac pro rec 4M white - XTSF4400-3
Artikelnummer: 23659178 | Fabrikantnummer: XTSF4400-3 | EAN: 6410014507596
Het productnummer van de fabrikant is XTSF4400-3. Het EAN nummer is 6410014507596. Het interne artikelnummer is 23659178.
| Klasse |
Spanningsrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Retail, Museum & Display
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Lengte | 4000 mm |
| Geschikt voor busaansluiting | Nee |
| Buigbaar | Nee |
| Hoogte | 32.5 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Aantal groepen/fasen | 0 |
| Max. elektrische belastbaarheid per fase | 0 W |
| Categorieën |
Railsystemen
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 23659178
Fabrikantnummer: XTSF4400-3
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.