Sylvania SHP-S Super SHP-S 100W 2050K diffuus e40 - 0020692
Artikelnummer: 26672472 | Fabrikantnummer: 0020692 | EAN: 5410288206929
Het productnummer van de fabrikant is 0020692. Het EAN nummer is 5410288206929. Het interne artikelnummer is 26672472.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
SHP-S Super
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 100 W |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Voet | E40 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 100 kWh |
| Totale lengte | 186 mm |
| Aantal ontladingsbuizen | 1 |
| Kwikvrij | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2050 K |
| Diameter | 78 mm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 99 lm/W |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lichtstroom | 9870 lm |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672472
Fabrikantnummer: 0020692
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.