Sylvania SHP-S TwinArc SHP-S 70W twinarc e27 SLV - 0020719
Artikelnummer: 26672487 | Fabrikantnummer: 0020719 | EAN: 5410288207193
Het productnummer van de fabrikant is 0020719. Het EAN nummer is 5410288207193. Het interne artikelnummer is 26672487.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
SHP-S TwinArc
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 72 W |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Voet | E27 |
| Totale lengte | 165 mm |
| Diameter | 72 mm |
| Lampvorm | Ellips |
| Vervanger voor kwiklamp | Nee |
| Kwikvrij | Nee |
| Assimilatieverlichting | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2050 K |
| Aantal ontladingsbuizen | 2 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 55000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 72 kWh |
| Specifieke lichtstroom lamp | 84 lm/W |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lichtstroom | 6080 lm |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672487
Fabrikantnummer: 0020719
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.