Sylvania SHP-S TwinArc SHP-S twinarc 100W diffuus e40 - 0020725
Artikelnummer: 26672495 | Fabrikantnummer: 0020725 | EAN: 5410288207254
Het productnummer van de fabrikant is 0020725. Het EAN nummer is 5410288207254. Het interne artikelnummer is 26672495.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
SHP-S TwinArc
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 100 W |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Voet | E40 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 100 kWh |
| Totale lengte | 186 mm |
| Vervanger voor kwiklamp | Nee |
| Kwikvrij | Nee |
| Assimilatieverlichting | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2050 K |
| Aantal ontladingsbuizen | 2 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 55000 h |
| Diameter | 78 mm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 97 lm/W |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lichtstroom | 9670 lm |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672495
Fabrikantnummer: 0020725
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.