Sylvania SHP-S TwinArc SHP-S twinarc 50W diffuus e27 - 0020717
Artikelnummer: 26672488 | Fabrikantnummer: 0020717 | EAN: 5410288207179
Het productnummer van de fabrikant is 0020717. Het EAN nummer is 5410288207179. Het interne artikelnummer is 26672488.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
SHP-S TwinArc
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 53 W |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Voet | E27 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 40000 h |
| Totale lengte | 165 mm |
| Diameter | 72 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 53 kWh |
| Kwikvrij | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2050 K |
| Aantal ontladingsbuizen | 2 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 73 lm/W |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lichtstroom | 3870 lm |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672488
Fabrikantnummer: 0020717
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.