Sylvania Hogedruk natriumdamplamp SHP-TS400 e40 425W 20807 - 0020807
Artikelnummer: 11368597 | Fabrikantnummer: 0020807 | EAN: 5410288208077
Het productnummer van de fabrikant is 0020807. Het EAN nummer is 5410288208077. Het interne artikelnummer is 11368597.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Gro-Lux® HPS
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Diameter | 0 mm |
| Lichtstroom | 0 lm |
| Voet | E40 |
| Aantal ontladingsbuizen | 1 |
| Kwikvrij | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2050 K |
| Totale lengte | 292 mm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 0 lm/W |
| Gemiddelde nom. levensduur | 26000 h |
| Lampvermogen | 425 W |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 11368597
Fabrikantnummer: 0020807
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.