Sylvania SHP-TS TwinArc SHP-TS 250W twinarc e40 SL - 0020741
Artikelnummer: 26672485 | Fabrikantnummer: 0020741 | EAN: 5410288207414
Het productnummer van de fabrikant is 0020741. Het EAN nummer is 5410288207414. Het interne artikelnummer is 26672485.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
SHP-TS TwinArc
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Diameter | 48 mm |
| Voet | E40 |
| Totale lengte | 260 mm |
| Vervanger voor kwiklamp | Nee |
| Kwikvrij | Nee |
| Assimilatieverlichting | Nee |
| Lampvermogen | 260 W |
| Kleurtemperatuur | 2050 K |
| Aantal ontladingsbuizen | 2 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 55000 h |
| Specifieke lichtstroom lamp | 127 lm/W |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 260 kWh |
| Lichtstroom | 31850 lm |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672485
Fabrikantnummer: 0020741
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.