Sylvania SHP-TS TwinArc SHP-TS 400W twinarc e40 SL - 0020743
Artikelnummer: 26672486 | Fabrikantnummer: 0020743 | EAN: 5410288207438
Het productnummer van de fabrikant is 0020743. Het EAN nummer is 5410288207438. Het interne artikelnummer is 26672486.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
SHP-TS TwinArc
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Diameter | 46 mm |
| Voet | E40 |
| Vervanger voor kwiklamp | Nee |
| Kwikvrij | Nee |
| Assimilatieverlichting | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2050 K |
| Aantal ontladingsbuizen | 2 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 55000 h |
| Totale lengte | 292 mm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 136 lm/W |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 415 W |
| Lichtstroom | 56350 lm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 415 kWh |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672486
Fabrikantnummer: 0020743
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.