Sylvania Sportsbay pendelset staaldr 3M - 0044069
Artikelnummer: 23890066 | Fabrikantnummer: 0044069 | EAN: 5410288440699
Het productnummer van de fabrikant is 0044069. Het EAN nummer is 5410288440699. Het interne artikelnummer is 23890066.
SportsBay Pendelkabel 3m
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
SportsBay - Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Hoogte | 0 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Diameter | 0 mm |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over Sylvania