EVO by Sylvania Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur | 0047952 - 0047952
Artikelnummer: 24162211 | Fabrikantnummer: 0047952 | EAN: 5410288479521
Het productnummer van de fabrikant is 0047952. Het EAN nummer is 5410288479521. Het interne artikelnummer is 24162211.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Start eco Bollard L-Shape L IP65
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK05 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Hoogte/diepte | 800 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Max. systeemvermogen | 8 W |
| Lichtverdeler | Geen |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 30000 h |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Vermogensfactor | 0.57 |
| Nom. spanning | 0 - 220 V |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Nom. stroom | - mA |
| Lichtsterkte | - cd |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Categorieën |
Tuinverlichting
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 24162211
Fabrikantnummer: 0047952