Sylvania START Downlight Flat IP44 Dimmable Start Downlight flat 206 SQ ip - 0054126
Artikelnummer: 26639119 | Fabrikantnummer: 0054126 | EAN: 5410288541266
Het productnummer van de fabrikant is 0054126. Het EAN nummer is 5410288541266. Het interne artikelnummer is 26639119.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
START Downlight Flat IP44 Dimmable
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Slagvastheid | IK06 |
| Lengte | 226 mm |
| Breedte | 226 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Hoogte/diepte | 21 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Max. systeemvermogen | 17 W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Ja |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.75 - 1.5 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Aansluitwijze | Vrij kabeluiteinde |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 28 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 107 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 78000 h |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 107 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0 % |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 97 - 97 lm/W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 20 % |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Inbouwhoogte | 50 - 50 mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1650 - 1650 lm |
| Nom. stroom | 78.7 - 85.9 mA |
| Inbouwbreedte | 206 - 206 mm |
| Inbouwlengte | 206 - 206 mm |
| Categorieën | Armaturen |
Lumiance Accessoires inbouwbak klein rood kunststof
Artikelnummer: 20523687
Fabrikantnummer: 3007940
Sylvania Noodunit FL panel & downlight 6V-55V
Artikelnummer: 23274725
Fabrikantnummer: 0046600
Sylvania Safety cable Veiligheidskabel ST 1.5M (X3)
Artikelnummer: 25662959
Fabrikantnummer: 0030490
Sylvania Emergency Packs LSFP Empk DST 6-54 lfepo 3W3HR
Artikelnummer: 26567776
Fabrikantnummer: 9146603
Sylvania Emergency Packs LSF Empk MT 6-54 lfepo 3W3H RC
Artikelnummer: 26577126
Fabrikantnummer: 9146602
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26639119
Fabrikantnummer: 0054126