Sylvania Exo flex ledstrip 15000K 5000MM 68125 - 0068125
Artikelnummer: 22699015 | Fabrikantnummer: 0068125 | EAN: 5410288681252
Het productnummer van de fabrikant is 0068125. Het EAN nummer is 5410288681252. Het interne artikelnummer is 22699015.
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte/diepte | 2 mm |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Diameter | 0 mm |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Max. systeemvermogen | 60 W |
| Aantal polen | 0 |
| Vermogensfactor | 0 |
| Lampspanning | 0 - 0 V |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 30000 h |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Kleurtemperatuur | 15000 - 15000 K |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Specifieke lichtstroom armatuur | lm/W |
| Totale lengte | m |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 22699015
Fabrikantnummer: 0068125
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.