Sylvania START Flex Connectors ST Flex ip67 RGBW hoekconn X10 - 0068033
Artikelnummer: 26674495 | Fabrikantnummer: 0068033 | EAN: 5410288680330
Het productnummer van de fabrikant is 0068033. Het EAN nummer is 5410288680330. Het interne artikelnummer is 26674495.
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Breedte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 0 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Diameter | 0 mm |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Geschikt voor dimmer | Nee |
| Max. systeemvermogen | 0 W |
| Vermogensfactor | 0 |
| Lampspanning | 0 - 0 V |
| Kleurtemperatuur | 0 - 0 K |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 lm/W |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Totale lengte | m |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26674495
Fabrikantnummer: 0068033
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.