Sylvania Start flex ledstrip 840 4000K 5000MM 68115 - 0068115
Artikelnummer: 22699012 | Fabrikantnummer: 0068115 | EAN: 5410288681153
Het productnummer van de fabrikant is 0068115. Het EAN nummer is 5410288681153. Het interne artikelnummer is 22699012.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte/diepte | 1 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Aansluitwijze | Overig |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Geschikt voor dimmer | Ja |
| Vermogensfactor | 0 |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Lampspanning | 0 - 0 V |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 54000 h |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Max. systeemvermogen | 82.5 W |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Specifieke lichtstroom armatuur | lm/W |
| Totale lengte | m |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 22699012
Fabrikantnummer: 0068115
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.