Sylvania Start Spot IP44 ST Eco SP 420LM 830 ip44 dim W - 0005376
Artikelnummer: 26641754 | Fabrikantnummer: 0005376 | EAN: 5410288053769
Het productnummer van de fabrikant is 0005376. Het EAN nummer is 5410288053769. Het interne artikelnummer is 26641754.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Start Spot IP44
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Slagvastheid | IK03 |
| Hoogte/diepte | 47 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lengte | 47 mm |
| Breedte | 47 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Buitendiameter | 87 mm |
| Vermogensfactor | 0.85 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Max. systeemvermogen | 5.5 W |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 40 °C |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Ja |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 30000 h |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0 - 0 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 0 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 100 |
| Inbouwdiameter | 0 - 0 mm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 0 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0 % |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Inbouwhoogte | - mm |
| Inbouwbreedte | - mm |
| Lichtsterkte | - cd |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Inbouwlengte | - mm |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania Start Spot IP44 3-CCT ST SPT 550LM 3CCT dim ip44 wit
Artikelnummer: 23726402
Fabrikantnummer: 0005509
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26641754
Fabrikantnummer: 0005376
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.