Sylvania Start surface slim ip54 round 1900LM 2CCT MW WH - 0043514
Artikelnummer: 23613819 | Fabrikantnummer: 0043514 | EAN: 5410288435145
Het productnummer van de fabrikant is 0043514. Het EAN nummer is 5410288435145. Het interne artikelnummer is 23613819.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Start Surface Slim IP54 - Round Sen
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Buitendiameter | 280 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Hoogte/diepte | 53 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Lengte | 53 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Breedte | 53 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Met aanwezigheidsmelder | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 4000 K |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 18 W |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.75 - 2.5 mm² |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM4 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 65000 h |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 50 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 32 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Nom. stroom | 83.3 - 90.9 mA |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Traploos |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1900 - 1900 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 105 - 105 lm/W |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 18 % |
| Lengte snoer | mm |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 0 |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Ultrasoon |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 23613819
Fabrikantnummer: 0043514