Sylvania Start track spot spot led 1352LM 4000K ip20 - 0004932
Artikelnummer: 21477757 | Fabrikantnummer: 0004932 | EAN: 5410288049328
Het productnummer van de fabrikant is 0004932. Het EAN nummer is 5410288049328. Het interne artikelnummer is 21477757.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Start Track Spot Small DALI
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Beschermingsklasse | II |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Slagvastheid | IK02 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Hoogglans |
| Lichtkleur | Wit |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 0 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Stralingshoek | Breedstralend 41-80° |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 230 - 240 V |
| Max. systeemvermogen | 14 W |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Vermogensfactor | 0.96 |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0 |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 97 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1352 lm |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Lichtstroom | 1352 - 1352 lm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0 - 0 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 64 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 35 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 0 |
| Inbouwdiameter | 0 - 0 mm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0 % |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 1 - 25 °C |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 21477757
Fabrikantnummer: 0004932