Sylvania Step-Dim Toledo Step-dim a60 806LM e27 - 0026999
Artikelnummer: 23658966 | Fabrikantnummer: 0026999 | EAN: 5410288269993
Het productnummer van de fabrikant is 0026999. Het EAN nummer is 5410288269993. Het interne artikelnummer is 23658966.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Step-Dim
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 108 mm |
| Voet | E27 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 95 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Lampvermogen | 8.5 - 8.5 W |
| Vermogensfactor | 0.53 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 806 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Nom. stroom | 69.7 - 69.7 mA |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 23658966
Fabrikantnummer: 0026999
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.