Sylvania Sylfire spot led 600LM 3000K ip20 - 0059827
Artikelnummer: 21012649 | Fabrikantnummer: 0059827 | EAN: 5410288598277
Het productnummer van de fabrikant is 0059827. Het EAN nummer is 5410288598277. Het interne artikelnummer is 21012649.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
SylFire IP20
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | DC |
| Slagvastheid | IK06 |
| Hoogte/diepte | 117 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Breedte | 117 mm |
| Buitendiameter | 92 mm |
| Lengte | 117 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 42 - 42 V |
| Max. systeemvermogen | 8 W |
| Vermogensfactor | 0.85 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Ja |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 45 °C |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IPX0 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 0 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 100 |
| Inbouwdiameter | 0 - 0 mm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 0 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0 % |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 91 - 91 lm/W |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 730 - 730 lm |
| Nom. stroom | 224.1 - 224.1 mA |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 21012649
Fabrikantnummer: 0059827
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.