Sylvania Sylsafe noodverlichtingsarmatuur uitgang ex C em3 MT MS ip20 - 0041748
Artikelnummer: 22347724 | Fabrikantnummer: 0041748 | EAN: 5410288417486
Het productnummer van de fabrikant is 0041748. Het EAN nummer is 5410288417486. Het interne artikelnummer is 22347724.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
SylSafe EXIT
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Slagvastheid | IK03 |
| Breedte | 18 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Plafondopbouw |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 280 lm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 5700 - 5700 K |
| Lichtverdeler | Geen |
| Max. systeemvermogen | 2.2 W |
| Soort bedrading | Eindig |
| Vermogensfactor | 0.6 |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 - 0 °C |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 0 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 0 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Nom. stroom | 15.3 - 16.7 mA |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 22347724
Fabrikantnummer: 0041748
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.