Sylvania Sylsafe noodverlichtingsarmatuur spot ra R em3 NM da led ip30 - 0041721
Artikelnummer: 22347701 | Fabrikantnummer: 0041721 | EAN: 5410288417219
Het productnummer van de fabrikant is 0041721. Het EAN nummer is 5410288417219. Het interne artikelnummer is 22347701.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
SylSafe Spot
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Kleur behuizing | Wit |
| Breedte | 50 mm |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Slagvastheid | IK03 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Inbouw |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 160 lm |
| Kleurtemperatuur | 6300 - 6300 K |
| Lichtverdeler | Geen |
| Soort bedrading | Eindig |
| Max. systeemvermogen | 3 W |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Vermogensfactor | 0.45 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 - 0 °C |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 0 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 0 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Nom. stroom | 27.8 - 30.3 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 160 - 160 lm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 22347701
Fabrikantnummer: 0041721
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.