Sylvania Sylvania Granit Accessories PC Transparante kap 26/31KLM - 0039613
Artikelnummer: 26642547 | Fabrikantnummer: 0039613 | EAN: 5410288396132
Het productnummer van de fabrikant is 0039613. Het EAN nummer is 5410288396132. Het interne artikelnummer is 26642547.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Sylvania Granit Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Hoogte | 0 mm |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 0 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania Sylvania Granit Accessories - NEW PC Lampshd transp for 26/32KLM
Artikelnummer: 23726432
Fabrikantnummer: 0039748
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26642547
Fabrikantnummer: 0039613
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.