Sylvania TLD GY6.35 V4 300LM 827 SL - 0031878
Artikelnummer: 26639077 | Fabrikantnummer: 0031878 | EAN: 5410288318783
Het productnummer van de fabrikant is 0031878. Het EAN nummer is 5410288318783. Het interne artikelnummer is 26639077.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 40 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Lampvorm | Overig |
| Diameter | 14 mm |
| Voet | GY6,35 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 115 lm/W |
| Nom. spanning | 0 - 0 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtstroom | 300 - 300 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvermogen | 2.6 - 2.6 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 300 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over Sylvania