Sylvania TOLEDO BALL Toledo Ball V6 806LM 840 e14 SL - 0028344
Artikelnummer: 26642279 | Fabrikantnummer: 0028344 | EAN: 5410288283449
Het productnummer van de fabrikant is 0028344. Het EAN nummer is 5410288283449. Het interne artikelnummer is 26642279.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
TOLEDO BALL
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kleur behuizing | Overig |
| Voet | E14 |
| Diameter | 45 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 0 - 0 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Specifieke lichtstroom lamp | 101 lm/W |
| Lampvermogen | 8 - 8 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 806 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Stralingshoek | - ° |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania TOLEDO BALL Tol Ball 6,5W 806LM 840 e14 SL
Artikelnummer: 23492300
Fabrikantnummer: 0029632
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26642279
Fabrikantnummer: 0028344
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.