Sylvania Toledo led-lamp e27 6,5W bol 827 2700K 470LM dimbaar - 0026947
Artikelnummer: 20317429 | Fabrikantnummer: 0026947 | EAN: 5410288269474
Het productnummer van de fabrikant is 0026947. Het EAN nummer is 5410288269474. Het interne artikelnummer is 20317429.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
TOLEDO BALL DIMMABLE
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 45 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 84 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Lampvermogen | 5.6 - 5.6 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 470 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Nom. stroom | 48.7 - 48.7 mA |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 20317429
Fabrikantnummer: 0026947
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.