Sylvania Toledo deco ball e27 led-lamp blauw SL 0K 0LM 0V blauw - 0027535
Artikelnummer: 26642218 | Fabrikantnummer: 0027535 | EAN: 5410288275352
Het productnummer van de fabrikant is 0027535. Het EAN nummer is 5410288275352. Het interne artikelnummer is 26642218.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo Deco Ball
Toon alle producten in deze serie |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Diameter | 45 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 0 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Kleurtemperatuur | 0 - 0 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Vermogensfactor | 0.2 |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Lichtstroom | 0 - 0 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 0 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Nom. stroom | 21.7 - 21.7 mA |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Stralingshoek | - ° |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26642218
Fabrikantnummer: 0027535
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.