Sylvania ToLEDo Deco Ball Toledo Deco ball coolwhite e27 SL - 0027526
Artikelnummer: 26642212 | Fabrikantnummer: 0027526 | EAN: 5410288275260
Het productnummer van de fabrikant is 0027526. Het EAN nummer is 5410288275260. Het interne artikelnummer is 26642212.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo Deco Ball
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kleur behuizing | Overig |
| Voet | E27 |
| Diameter | 45 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 70 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 0 - 0 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 70 - 70 lm |
| Vermogensfactor | 0.2 |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 70 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Stralingshoek | - ° |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26642212
Fabrikantnummer: 0027526
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.