Sylvania Toledo led-lamp e27 4W 2000K 150LM - 0029983
Artikelnummer: 22717769 | Fabrikantnummer: 0029983 | EAN: 5410288299839
Het productnummer van de fabrikant is 0029983. Het EAN nummer is 5410288299839. Het interne artikelnummer is 22717769.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo LifeStyle T180 BLACK DIMMABL
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 173 mm |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Diameter | 180 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 2000 - 2000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 38 lm/W |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.7 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 150 - 150 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 150 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Nom. stroom | 24.8 - 24.8 mA |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 22717769
Fabrikantnummer: 0029983
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.