Sylvania ToLEDo Performer H-Series Tol Perf H200 10500LM 840 e40 - 0028377
Artikelnummer: 26642287 | Fabrikantnummer: 0028377 | EAN: 5410288283777
Het productnummer van de fabrikant is 0028377. Het EAN nummer is 5410288283777. Het interne artikelnummer is 26642287.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo Performer H-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 200 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | E40 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 80 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 131 lm/W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvermogen | 80 - 80 W |
| Lichtstroom | 10500 - 10500 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 10500 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Nom. stroom | 366.1 - 366.1 mA |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Stralingshoek | - ° |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26642287
Fabrikantnummer: 0028377
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.