Sylvania ToLEDo Retro Ball Dimmable Toledo RT ball V3 CL dim 470LM 827 e27 S - 0028453
Artikelnummer: 26642296 | Fabrikantnummer: 0028453 | EAN: 5410288284538
Het productnummer van de fabrikant is 0028453. Het EAN nummer is 5410288284538. Het interne artikelnummer is 26642296.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo Retro Ball Dimmable
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Lengte | 78 mm |
| Kleur | Wit |
| Kleur behuizing | Overig |
| Voet | E27 |
| Diameter | 45 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 0 - 0 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 104 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 4.5 - 4.5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Vermogensfactor | 0.75 |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 470 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Stralingshoek | - ° |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania ToLEDo Retro Ball Dimmable T RT B 5W CL D 470LM 827 e27
Artikelnummer: 23492207
Fabrikantnummer: 0029491
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26642296
Fabrikantnummer: 0028453
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.