Sylvania ToLEDo Retro Candle Dimmable Tol RT candle 470 827 held dim - 0028448
Artikelnummer: 26642294 | Fabrikantnummer: 0028448 | EAN: 5410288284484
Het productnummer van de fabrikant is 0028448. Het EAN nummer is 5410288284484. Het interne artikelnummer is 26642294.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo Retro Candle Dimmable
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 104 lm/W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 4.5 - 4.5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Vermogensfactor | 0.75 |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 470 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Nom. stroom | 26.1 - 26.1 mA |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Stralingshoek | - ° |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania ToLEDo Retro Candle Dimmable TD RT can CL dim 470 827 e27
Artikelnummer: 23492190
Fabrikantnummer: 0029366
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26642294
Fabrikantnummer: 0028448
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.