Sylvania ToLEDo Retro ST64 Dimmable Toledo RT ST64 V3 CL dim 806LM 827 e27 S - 0028465
Artikelnummer: 26642295 | Fabrikantnummer: 0028465 | EAN: 5410288284651
Het productnummer van de fabrikant is 0028465. Het EAN nummer is 5410288284651. Het interne artikelnummer is 26642295.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo Retro ST64 Dimmable
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kleur behuizing | Overig |
| Voet | E27 |
| Diameter | 64 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 115 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 0 - 0 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 7 - 7 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Vermogensfactor | 0.75 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 806 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Stralingshoek | - ° |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania ToLEDo Retro ST64 Dimmable T RT 64 7W CL D 806LM 827 e27
Artikelnummer: 23492163
Fabrikantnummer: 0029309
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26642295
Fabrikantnummer: 0028465
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.