Sylvania Toledo led-lamp S14D 5W 827 2700K 420LM - 0026854
Artikelnummer: 22347559 | Fabrikantnummer: 0026854 | EAN: 5410288268545
Het productnummer van de fabrikant is 0026854. Het EAN nummer is 5410288268545. Het interne artikelnummer is 22347559.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo Striplight
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleur | Wit |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Diameter | 500 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 0 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 0 - 0 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Lineair |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Lichtstroom | 0 - 0 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 0 lm |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 22347559
Fabrikantnummer: 0026854
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.