Sylvania Toledo led-lamp G5 26W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 830 3000K 4050LM - 0029513
Artikelnummer: 21228088 | Fabrikantnummer: 0029513 | EAN: 5410288295138
Het productnummer van de fabrikant is 0029513. Het EAN nummer is 5410288295138. Het interne artikelnummer is 21228088.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo Superia T5 ECG
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Vermogensfactor | 0.92 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 156 lm/W |
| Lichtstroom | 4050 - 4050 lm |
| Lampvermogen | 26 - 26 W |
| Nom. spanning | 80 - 80 V |
| Diameter | 1449 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 4050 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Nom. stroom | 353.3 - 353.3 mA |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 21228088
Fabrikantnummer: 0029513
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.